Hitachi ABB Power Grids przemieszcza wózki technologiczne na linii produkcyjnej za pomocą Nu-Star Super Power Pusher

[email protected]UncategorisedLeave a Comment

Super Power Pusher pomaga zwiększyć wydajność firmy Hitachi, ograniczając pracochłonne czynności

Super Power Pusher pomaga zwiększyć wydajność firmy Hitachi, ograniczając pracochłonne czynności

Dziedzictwo Hitachi ABB Power Grids sięga ponad 100 lat wstecz, a jego celem jest stworzenie zrównoważonej przyszłości energetycznej dla dostaw energii za pośrednictwem technologii cyfrowych.

Hitachi ABB Power Grids działa w czterech wydziałach produkcyjnych w Łodzi: wydział montażu i demontażu transformatorów mocy, agregaty do ciągnienia próżniowego oraz impregnacja olejowa w transformatorach.

Po incydencie operacyjnym, w wyniku którego koło wózka technologicznego spadło z szyny systemu transportowego, uniemożliwiając poruszanie się bez użycia wózka widłowego, Hitachi ABB Power Grids dokonała przeglądu operacji wewnętrznych i skontaktowała się z Nu-Star w celu poprawy bezpieczeństwa i wydajności.

Firma Hitachi ABB Power Grids zainwestowała w holownik elektryczny Super Power Pusher do manewrowania wózkami technologicznymi z pompami olejowymi po zakładzie produkcyjnym masie od 2 000 do 10 000 kg każdy. Mocowanie ramienia sterującego umożliwia precyzyjne sterowanie w miejscu produkcji, a ponieważ kompaktowy holownik ma mały promień skrętu, może poruszać się po ciasnych przestrzeniach w fabryce i omijać wiele przeszkód.

Poproszony o recenzję Super Power Pusher, Marcin Witek, Electrical Design Specialist w Hitachi ABB Power Grids powiedział: „Przemieszczenie w pełni załadowanych wózków technologicznych wymagało wcześniej trzech osób, a dzięki wprowadzeniu Super Power Pusher zadanie to możne wykonać zaledwie jeden pieszy operator, oszczędzając czas, zasoby i wysiłek. Jeśli chodzi o moje początkowe zapytanie dotyczące utknięcia jednego z naszych wózków w systemie transportu torowego, nawet gdyby stało się to teraz, co jest mało prawdopodobne w przypadku precyzyjnego sterowania holownikiem elektrycznym, pchacz Super Power Pusher miałby wystarczającą moc, aby w łatwy sposób pokonać ten problem. Pchacz Super Power Pusher to solidna inwestycja i bezcenny element zestawu dla naszych pracowników.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w przekształceniu Twojej działalności i uzyskać fachowe porady dotyczące rozwiązań w zakresie transportu wewnątrzzakłądowego. Dowiedz się więcej o elektrycznym holowniku Super Power Pusher. Holownik elektryczny Nu-Star Power Pusher to marka ciesząca się zaufaniem od ponad 60 lat. Pamiętaj, że If it rolls… we can move it! ®

Dodaj komentarz