Wyświetl i Pobierz Rysunki

SZUKASZ DOPASOWANEGO ROZWIĄZANIA ?

Pierwszym etapem tego procesu jest dla nas zrozumieć jak najwięcej o Twoim zastosowaniu. Możesz rozpocząć ten proces, wypełniając Szczegółowy Formularz Informacyjny

Formularz informacyjny

Holownik Przyczep (MUV)

Holownik Przyczep z serii MUV (Multi Utility Vehicle) został opracowany do przemieszczania przyczep do łodzi, przyczep rolniczych, przyczep do przewozu zwierząt, przyczep ogólnego zastosowania, przyczep do przewozu koni, przyczep z roślinami, przyczep typu box do furgonetek, przyczep używanych do sportów motorowych i innych, które zazwyczaj używają 50mm Zaczepu Kulowego lub Zaczepu Holowniczego z przodu.

Maszyna składa się z podwozia i układu napędowego, stanowiące rdzeń urządzenia, które może być wyposażone w modułową gamę akcesoriów – moduł do przyczep jest zaprezentowany poniżej.

Konfigurowalny z Zaczepem Kulowym, jak również Zaczepem Holowniczym, Holownik Przyczep jest przeznaczony do przemieszczania przyczep w miejscach, gdzie nie jest możliwe użycie większych samochód/pojazdów oraz gdzie silniki spalinowe nie są wskazane. Maszyna pozwala osiągnąć tylko jednemu operatorowi to, co w innych przypadkach może wymagać zaangażowania dwóch lub trzech osób, co zwiększa zarówno wydajność jak i zmniejsza ryzyko urazów kręgosłupa.

Będąc znacznie mniejszym niż wózek widłowy/ciągnik siodłowy i nie emitując hałasu, spalin oraz wibracji kierownicy, Holownik Przyczep jest idealny do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Operator nie musi posiadać prawa jazdy ani dodatkowych uprawnień, a urządzenie może być łatwo przemieszczane pomiędzy lokalizacjami na furgonetce (do załadunku potrzeba zaledwie 3 standardowych desek, platformy załadowczej lub rampy).

Aplikacje

  • MUV Trailer Mover with 2,000Kg twin axle trailer

    MUV Trailer Mover with 2,000Kg twin axle trailer

  • MUV Trailer Mover with 2,000Kg twin axle trailer

    MUV Trailer Mover with 2,000Kg twin axle trailer

  • Moving 2,000Kg twin axle boat trailer with the MUV Trailer Mover

    Moving 2,000Kg twin axle boat trailer with the MUV Trailer Mover

Dane techniczne Holownika Przyczep

Silnik  

1.2Kw, 24V DC ze 125A programowalnym sterownikiem

 

Akumulatory  

2xEM90AHr, bezobsługowe, żelowe, zatwierdzone przez IATA

 

Ładowarka  

Wbudowana, IP68, napięcie wielowejściowe, wyjściowe 2 x 10A

 

Koła/Opony  

Piankowe, odporne na przebicie, 16×6.5-8

 

Hamulce  

Regeneracyjne i Elektromagnetyczne

 

Inne cechy  

Stacyjka off/on, manetka przepustnicy, wskaźnik naładowania baterii, dźwignia bezpieczeństwa

 

Opcje  

Dodatkowy zestaw baterii, hak kulowy 50mm lub ucho holownicze z bolcem, sygnał dźwiękowy informujący o ruchu, zbudowany w całości ze stali nierdzewnej, klakson