Proszę o kontakt po więcej szczegółów lub wypełnienie formularza informacyjnego

Urządzenia do transportu przyczep

W niektórych przypadkach tradycyjne sposoby przemieszczania przyczepy przez pojazd drogowy lub ciągnik są niewykonalne. Jest to często spowodowane ograniczoną przestrzenią i małym promieniem skrętu lub z powodu ograniczeń związanych z użytkowaniem wewnątrz budynku i spalinami.

Typowe zastosowania przyczepy i branże, w których istnieją ograniczenia; przyczepy do przewozu łodzi, przyczepy wywrotki, przyczepy przyczep kempingowych i przyczepy do sportów motorowych. Alternatywne rozwiązania obejmują; przenoszenie przyczep ręcznie, co powoduje niepotrzebne i szkodliwe obciążenie użytkownika lub przenoszenie przyczep za pomocą sprzętu, który nie jest odpowiedni do celu, na przykład za pomocą wózka widłowego.

Nu-Star oferuje dwa modele Trailer Mover, które pomogą Ci przezwyciężyć te problemy, elektryczne wózki przyczepy obejmują; MUV Trailer Mover, obsługujący ładunki o masie od 500 kg do 2 500 kg i większy model, przyczepa HD Trailer Mover o wadze 2,500 kg plus.

Nasze wózki mogą być wyposażone w szereg sprzęgów i zaczepów, zapewniając zgodność z wieloma dostawcami przyczep. Najczęstsze systemy holownicze obejmują zaczep kulowy, zaczep kulowy lub zaczep kulowy.

Nasze Trailer Movers są dostępne do kupienia lub wynajęcia, skontaktuj się z nami w sprawie opcji cenowych.

Aplikacje

 • HD Trailer Mover pulling 2,000Kg boat trailer up slipway in Sweden

  HD Trailer Mover pulling 2,000Kg boat trailer up slipway in Sweden

 • HD Trailer mover towing 1,000Kg boat trailer up slipway in Sweden

  HD Trailer mover towing 1,000Kg boat trailer up slipway in Sweden

 • MUV Trailer Mover with 2,000Kg twin axle trailer

  MUV Trailer Mover with 2,000Kg twin axle trailer

 • MUV Trailer Mover with 2,000Kg twin axle trailer

  MUV Trailer Mover with 2,000Kg twin axle trailer