Nu-Star Poland wystawi się na swoich pierwszych targach podczas Warsaw Industry Week, 13–15 listopada 2019 r.

[email protected]UncategorisedLeave a Comment

Nu-Star Poland wystawi się na swoich pierwszych targach podczas Warsaw Industry Week, 13–15 listopada 2019 r.

Nu-Star Poland weźmie udział w Warsaw Industry Week z ekskluzywną zapowiedzią najnowszego modelu ciągnika elektrycznego dołączającego do gamy Nu-Star!

Warsaw Industry Week to największe targi przemysłowe w Polsce i Europie Wschodniej, obejmujące dwie sale wystawowe z 11 różnymi strefami, zapewniające odwiedzającym wiele do przemyślenia. Strefy obejmuję sferę od robotyki i automatyki do stref obróbki metali i powlekania.

Warszawski Tydzień Przemysłu odbędzie się w środę 13 – piątek 15 listopada w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym PTAK WARSAW EXPO w centrum Warszawy w Polsce. Znajdź Nu-Star w hali F na stoisku F241, położonym w strefie obróbki metali.

Podczas imprezy Nu-Star zaprezentuje szereg elektrycznych ciągników, w tym; oryginalny Power Pusher®, Super Power Pusher ™ i Elektryczną Taczkę MUV.

Nu-Star również skorzysta z tej okazji, aby zaprezentować odwiedzającym ekskluzywną przedpremierę ich nowej maszyny. Nie przegap tego, udaj się na pokaz, aby dowiedzieć się więcej i zobaczyć najnowsze urządzenia do transportu materiałów zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii.

Nasi przyjaźni wystawcy będą pod ręką, aby omówić dostępną ofertę elektrycznych ciągników i osprzętu na zamówienie, a także sposoby wykorzystania sprzętu do transportu materiałów w celu poprawy zdrowia i bezpieczeństwa oraz zwiększenia wydajności w miejscu pracy.

Podczas targów będzie można wygrać dwutygodniowy bezpłatny wynajem jednego z oferowanych holowników elektrycznych. Umożliwienie szczęśliwemu zwycięzcy przetestowania maszyny w środowisku przemysłowym, w którym działa. Chcesz mieć swoją szansę? Zeskanuj kod QR na stoisku, aby wejść do gry.

Już ponad 9 000 odwiedzających jest zarejestrowanych na to prestiżowe wydarzenie. Oczekuje się, że w dniach wystawy pojawi się o wiele więcej osób.

Na co czekasz? Zarejestruj swoje zainteresowanie tutaj  i odwiedź Nu-Star na stoisku F241.

Dodaj komentarz