Polski Tabor Szynowy – Wagon inwestuje w pchacz Nu-Star Super Power w celu usprawnienia operacji

[email protected]UncategorisedLeave a Comment

Nu-Star Super Power Pusher przetaczający wagony przez linię produkcyjną

Super Power Pusher uwalnia personel, zwiększając wydajność

Polski Tabor Szynowy – Wagon z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się produkcją, modernizacją i naprawą towarowych wagonów kolejowych. Praca odbywa się w systemie potokowym, ma kilku równoległych liniach o długości 200 metrów każda. Na jednej zmianie konieczne jest przestawienie kilkudziesięciu wagonów o masie 20 – 25 ton na kolejne stanowiska. Całość operacji musi odbywać się w sposób niezawodny i w jak najkrótszym czasie.

Dzisiaj Pchacze Nu-Star Super Power Pusher służą do pchania wagonów kolejowych wzdłuż linii produkcyjnej w PTS.

Pan Paweł Kuc, Doradca Prezesa ds. inwestycji, skontaktował się z firmą Nu-Star po tym, jak korzystał z wózków Super Power Pusher w na poprzednim stanowisku w innej firmie i przekonał się, jak skuteczne są one w transporcie ciężkich ładunków przy pomocy tylko jednej osoby.

Pan Paweł Kuc komentuje: „Zanim zakupiliśmy pchacz Nu-Star Super Power Pusher do przesuwania wagonów przez linię produkcyjną potrzebnych było kilka osób. Możemy teraz przesuwać wagony za pomocą jednego pieszego operatora w ułamku czasu. Dzięki temu skróciliśmy czas postojów na produkcji i mogliśmy skierować część zaangażowanego w transport personelu do innych zadań. Poprawiliśmy ogólną płynność procesu i efektywność produkcji.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać fachową poradę dotyczącą rozwiązań do przenoszenia ciężkich ładunków. Dowiedz się więcej o elektrycznym holowniku Super Power Pusher. Nu-Star Power Pusher to marka ciesząca się zaufaniem od ponad 60 lat. Pamiętaj, If it rolls… we can move it!

Dodaj komentarz