Producent Urządzeń Transportowych O Nu-Star MHL

Producent Ciągników Elektrycznych

O Nu-Star

Nu-Star Poland Sp. z o.o. została założona w 2019 roku przez Nu-Star MHL Ltd. oraz Bartosza Sowińskiego, z kluczowym celem utrzymania ruchu linii produkcyjnych dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w szerokim zakresie przemysłu.

Nu-Star Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem firmy Nu-Star Material Handling, sprzedającej urządzenia Power Pusher, najnowsze ciągniki i pchacze elektryczne w Polsce.

Rynek podnoszenia ładunków przemysłowych jest dobrze obsługiwany przez producentów dźwigów, suwnic i wózków widłowych, ale rynek pchania i ciągnięcia ładunków przemysłowych jest mniej rozwinięty i wciąż jest powszechne manualne przemieszczanie dużych ładunków (czasochłonne, nieefektywne i potencjalnie szkodliwe dla pracowników, od których się tego wymaga), albo przy użyciu urządzenia, które nie jest do tego dedykowane (często niebezpieczne i kosztowne rozwiązanie kompromisowe).

Wiara w potencjał dostosowania oraz rozwoju oryginalnego Power Pusher z lat 60-tych XX wieku (używanego do pchania samochodów w garażach) dla globalnego rynku magazynowego, pozwoliła założyć Nu-Star Material Handling Ltd. w październiku 2001 roku w garażu w wiejskich okolicach Derbyshire.

Od tego czasu firma i seria produktów zwiększa się z każdym kolejnym rokiem i jest obecnie zlokalizowana w dedykowanej fabryce w Ednaston, Derbyshire. Eksport do UE, Azji, Rosji, Afryki, na Bliski Wschód, do Australii i Nowej Zelandii stanowi obecnie ponad 83% całkowitej sprzedaży (dane za rok 2016).

Nasze solidne ciągniki elektryczne są starannie zaprojektowane, aby być tak proste i niezawodne, jak to tylko możliwe oraz są trwałe, zbudowane przy użyciu najlepszych materiałów i komponentów, które możemy pozyskać. Jesteśmy dumni z faktu, że awarie i wymiany części zamiennych są rzadkością i że większość naszych klientów samodzielnie serwisuje maszyny lub wykorzystuje w tym celu istniejących lokalnych dostawców urządzeń magazynowych. Jesteśmy przekonani, że niezawodność produktów, ich trwałość i wytrzymałość jest ważniejsza od naszego biznesu części zamiennych.

Dostarczanie jednego z naszych standardowych holowników lub praca z klientem i wykorzystanie naszego inżynieryjnego doświadczenia i oprogramowania CAD 3D, w celu przedstawienia indywidualnego rozwiązania dla ich szczególnego problemu z transportowaniem ładunków, pozwala osiągnąć ten sam wynik końcowy dla naszych klientów – zwiększoną wydajność i ulepszone korzyści BHP dla swoich pracowników.

Pamiętaj nasze motto; „If it rolls, we can move it” i już teraz skontaktuj się z nami na niezobowiązującą rozmowę o swoich szczególnych wymaganiach. Chcielibyśmy usłyszeć to od Ciebie!