Zestaw Power Pusher poprawiający efektywność Shaws of Darwen!

[email protected]UncategorisedLeave a Comment

nu star power pusher

Firma Nu-Star zaprojektowała i wyprodukowała specjalną aplikację dostosowaną do wózków piecowych oraz do dedykowanego, elektrycznie napędzanego holownika, które rozwiązują potrzeby Shaws.

Shaws of Darwen stanęło przed wielkim problemem, gdy ich system transportowy wózków piecowych zepsuł się, utrudniając cały proces produkcyjny. Ten system jest sercem operacji, kontrolując przepływ pracy w fabryce poprzez transportowanie wózków piecowych do i z pieców.

Mark, Kierownik ds. Utrzymania Ruchu w Shaws of Darwen, wyjaśnia: „Koszt naprawy starego systemu transportowego wózków piecowych byłby bardzo kosztowny dla firmy, zarówno w przypadku przestojów produkcyjnych, jak i zwiększonego ryzyka dla zdrowia oraz bezpieczeństwa dla pracowników fabryki ; Aby utrzymać linię produkcyjną w ruchu, trzeba było zastosować ręczne procesy obsługi. ”

„Dlatego rozpocząłem poszukiwania w celu znalezienia alternatywnego rozwiązania tego problemu, a dzięki rekomendacji jednego z naszych dostawców sprzętu, pojawił się Nu-Star Material Handling .”

Nu-Star współpracował z Shaws of Darwen, aby stworzyć dedykowane mocowanie dla elektrycznego napędu holowniczego Power Pusher; każda firma wyróżnia się odmiennymi potrzebami, a zespół Nu-Star to rozumie. Dlatego zapewniona jest indywidualna obsługa poprzez zrozumienie potrzeb biznesowych i aplikacji w celu zaoferowania dopasowanych rozwiązań.

Power Pusher może zarówno pchać, jak i ciągnąć duże, ciężkie ładunki w bezpieczny i efektywny sposób, często zastępując wielu pracowników. Power Pusher jest obsługiwany przez pieszych operatorów i ma tę zaletę, że nie podlega przepisom UDT oraz nie wymaga licencji. Dlatego cały personel może być przeszkolony do obsługi elektrycznego holownika.

Wykorzystanie Power Pusher i współpraca z Shaws, w celu stworzenia regulowanego mocowania w postaci haków do wózków piecowych, pozwoliło Shaws zaczepić Power Pusher do wózka i bez wysiłku wpychać i wyciągać go z pieca. Power Pusher jest zasilany elektrycznie, co oznacza, że ​​nadaje się do użytku w pomieszczeniach, nie wydziela oparów, pracuje bardzo cicho; dzięki czemu jest to opcja przyjazna dla środowiska.

Shaw ma wiele wózków piecowych w fabryce w Lancashire, więc elektryczne rozwiązanie do przesuwania wózków musiało pasować do pieców o różnych wysokościach. Dlatego też został stworzony łatwy w użyciu system suwaków skrzynkowych, dzięki czemu wysokość można z łatwością regulować i wykorzystywać w całym zakładzie.

Matt Smith, Dyrektor Zarządzający Nu-Star mówi: „Biorąc to wszystko pod uwagę, Nu-Star współpracował z Shaws, aby zapewnić opłacalne, łatwe w obsłudze, bezpieczne i mobilne rozwiązanie spełniające potrzeby Shaws”.

Odwiedź stronę nu-starmhl.com, aby zapoznać się z szeroką gamą holowników elektrycznych Nu-Star, z rozwiązaniem dla każdego zapotrzebowania na ruchome ładunki. If it rolls… we can move it!

 

Dodaj komentarz