SzUKASZ DOPASOWANEGO ROZWIĄZANIA ?

Pierwszym etapem tego procesu jest dla nas zrozumieć jak najwięcej o Twoim zastosowaniu. Możesz rozpocząć ten proces, wypełniając Szczegółowy Formularz Zapytania

Formularz zapytania

MUV 4WD – zdalnie sterowany elektryczny holownik

Najnowszy dodatek do gamy produktów Nu-Star MUV, Multiple Utility Vehicle (MUV) 4WD jest zdalnie sterowanym, z napędem na cztery koła, elektrycznym holownikiem.

Maszyna posiada możliwość pchania oraz ciągnięcia w każdym kierunku i jest zaprojektowana w taki sposób, aby można było zamontować szereg aplikacji na obu końcach obudowy – dzięki temu urządzenie może być wykorzystane do wielu typu zadań.

System przemysłowego zdalnego sterowania ma efektywny zasięg do 500 m, składa się z dwóch joysticków i do czterech dodatkowych przełączników on/off na różnego typu akcesoria. Każdy joystick steruje jednym z silników napędowych wewnątrz urządzenia umożliwiając kompletne obracanie się w miejscu o 360°, jeśli jest to konieczne.

Ponieważ operator nie musi fizycznie trzymać urządzenia w czasie pracy, może on stać z dala od obciążenia, a zatem ma lepszą widoczność w kierunku jazdy. Jest to szczególnie korzystne, kiedy pcha się większe ładunki, które w przeciwnym wypadku mogłyby ograniczyć operatorowi pole widzenia.

Prędkość jest regulowana płynnie od 0 – 3,7 km/h w standardowym modelu, ale może wynosić do 7,7 km/h przy alternatywnej skrzyni biegów i kołach o większej średnicy.

Urządzenie jest standardowo wyposażone w stroboskopową lamę bezpieczeństwa LED razem z włączanym przez operatora sygnałem ruchu w celu ostrzeżenia innych w trakcie przemieszczania ładunku.

Zastosowanie

  • MUV4WDtoshowRFControlunit
  • MUV4WDforpushingrailcars

Specyfikacja

Motors
2 x 400W or 550W, 24V DC with 2 x 125A programmable motor controllers
Batteries 4xEM60AHr, sealed VRLA, Gel, IATA approved
Battery Charger On-Board, IP68, multi-input voltage, 1 x 24V, 20A output
Wheels/Tyres Foam-Filled, Puncture-proof with free-wheel hubs, 14×5.5-6
Braking Regenerative as standard
Other features Master keyswitch off/on, infinitley variable throttles, Battery gauge, main isolator fuse, 'Sound & Light’ safety package (LED Strobe & motion bleeper)
Options Non-marking tyres, Stainless Steel, ATEX Zone 1