Nu-Star Power Pusher przejmuje trudną pracę przy przesuwaniu ciężkich ładunków dla William Haley Engineering

[email protected]UncategorisedLeave a Comment

Power Pusher przesuwa stalowe konstrukcje za pomocą samochodów transferowych

Power Pusher ułatwia poprawić wymogi BHP i zwiększa wydajność w bazie Somerset

William Haley Engineering, część The Haley Group, z siedzibą w Somerset, jest jednym z wiodących producentów konstrukcji stalowych w Wielkiej Brytanii. William Haley Engineering specjalizuje się w budownictwie i był zaangażowany w wiele prestiżowych projektów, które doprowadziły do ​​tego, że dostarcza stalowe konstrukcje szkieletowe dla budynków na całym świecie.

William Haley Engineering słynie z wysokiej kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy i stawia sobie roczne cele w zakresie poprawy bezpieczeństwa. W tym miejscu elektryczne rozwiązania holownicze Nu-Star pomogły Haley Engineering osiągnąć cele bezpieczeństwa.

Firma Haley Engineering po raz pierwszy skontaktowała się z Nu-Star w lipcu 2014 r., aby poprawić bezpieczeństwo w miejscu pracy, zmniejszając ilość ręcznej obsługi. Linia produkcyjna w Haley Engineering wykorzystuje system transportu szynowego z wózkami transferowymi do przesuwania w fabryce konstrukcji stalowych o masie do 20 ton. Ręczne pchanie wózków transferowych może być bardzo uciążliwe dla pleców pracowników i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Urządzenie Nu-Star Power Pusher z aplikacją do pchania było idealne do tego zadania, Haley Engineering szybko zamówiła elektryczny pchacz po demonstracji możliwości Power Pusher, który udowodnił, że pchanie ciężkich ładunków było bezwysiłkowe.

Kevin Watson, członek zespołu inżynierów William Haley, powiedział: „Wprowadzenie Power Pusher dosłownie przejęło wysiłek pchania ciężkiej konstrukcji stalowej tutaj na naszej linii produkcyjnej. Poprawiliśmy nasze zdrowie i bezpieczeństwo poprzez zmniejszenie liczby obrażeń w miejscu pracy spowodowanych ręczną obsługą. Robimy też trochę dobrego dla środowiska, ponieważ elektryczny holownik nie emituje spalin i jest idealny do użytku w pomieszczeniach. ”

Power Pusher udowodnił swoją wiarygodność; jako niezawodne, efektywne kosztowo rozwiązanie i solidny atut dla linii montażowej. Następnie, William Haley Engineering skontaktował się z nami we wrześniu 2018 roku, aby zainwestować w drugi holownik Power Pusher. Holownik pracowałby równolegle z pierwszym urządzeniem Power Pusher, aby poprawić wydajność i produktywność w fabryce. Będzie działał na drugim końcu linii produkcyjnej, co skraca czas przestoju związany z przemieszczaniem jednej maszyny w fabryce.

Matt Smith, dyrektor zarządzający Nu-Star wyjaśnił: „Jesteśmy dumni z projektowania i budowania niezawodnych rozwiązań, które z kolei sprawiają, że nasi klienci wracają do nas po jakimś czasie używania elektrycznych holowników. William Haley Engineering jest cenionym klientem i cieszymy się, że nasz Power Pusher pomógł im osiągnąć cele BHP oraz cele produkcyjne. ”

Dowiedz się, w jaki sposób Nu-Star może usprawnić twoje operacje w miejscu pracy i zobacz naszą szeroką gamę elektrycznych holowników i pchaczy Nu-Star.

Dodaj komentarz